В момента по каналите на Евроспорт
Повторение
Мотокрос - Германия
Световен шампионат в Германия, MXGP, второ състезание, повторение
(31min)
5:30
6:00
ТВ ПрограмаТърсене
пет
15 окт
Днес
16 окт
нед
17 окт
пон
18 окт
вт
19 окт
ср
20 окт
четв
21 окт
пет
22 окт
съб
23 окт
нед
24 окт
пон
25 окт
Няма информация
Повторение
Снукър - "Северна Ирландия оупън"
"Северна Ирландия оупън", четвърти кръг, повторение
(1h:59min)
4:01пет
Повторение
Олимпийски игри
Залата на славата, Лондон 2012
(48min)
6:00пет
Повторение
Снукър - "Северна Ирландия оупън"
"Северна Ирландия оупън", четвърти кръг, повторение
(1h:10min)
6:48пет
Повторение
Тенис - Ролан Гарос
Ролан Гарос, финал, повторение
(1h:36min)
7:58пет
Повторение
Снукър - "Северна Ирландия оупън"
"Северна Ирландия оупън", четвърти кръг, повторение
(1h:55min)
9:35пет
Повторение
Колоездене - Париж - Тур
Париж - Тур, повторение
(1h:01min)
11:30пет
Повторение
Голф
"Голф ТВ"
(29min)
12:30пет
Повторение
Снукър - "Северна Ирландия оупън"
"Северна Ирландия оупън", четвърти кръг, повторение
(46min)
13:00пет
live
Снукър - "Северна Ирландия оупън"
"Северна Ирландия оупън", четвъртфинал, директно
(3h:41min)
13:45пет
live
Снукър - "Северна Ирландия оупън"
"Северна Ирландия оупън", четвъртфинал, директно
(3h:20min)
17:26пет
Новини, Новини
(6min)
20:46пет
live
Снукър - "Северна Ирландия оупън"
"Северна Ирландия оупън", четвъртфинал, директно
(3h:54min)
20:53пет
Повторение
Мотокрос - Мотокрос на нациите
Световен шампионат в Мотокрос на нациите, , трето състезание, повторение
(51min)
4:43пет
Повторение
Автомобилизъм
Суперкупа на Порше, обзор на сезона
(28min)
5:34пет
Повторение
Снукър - "Северна Ирландия оупън"
"Северна Ирландия оупън", четвърти кръг, повторение
(1h:00min)
6:01пет
Повторение
Олимпийски игри
Залата на славата, Лондон 2012
(59min)
7:02пет
Повторение
Снукър - "Северна Ирландия оупън"
"Северна Ирландия оупън", четвърти кръг, повторение
(1h:30min)
8:01пет
Повторение
Колоездене на писта - Гренхен
Европейско първенство в Гренхен, пети ден, повторение
(1h:00min)
9:31пет
Повторение
Колоездене - Обиколка на Ломбардия
Обиколка на Ломбардия, повторение
(1h:00min)
10:31пет
Повторение
Снукър - "Северна Ирландия оупън"
"Северна Ирландия оупън", четвърти кръг, повторение
(1h:30min)
11:31пет
Повторение
Олимпийски игри
"Зала на славата - Токио - голф"
(58min)
13:00пет
Повторение
Колоездене на писта - Гренхен
Европейско първенство в Гренхен, пети ден, повторение
(1h:31min)
13:59пет
Повторение
Колоездене - Женски тур
Женски тур, шести етап, повторение
(59min)
15:29пет
Повторение
Тенис - US Open
Открито първенство на САЩ, полуфинал, повторение
(1h:00min)
16:28пет
Повторение
Тенис - US Open
Открито първенство на САЩ, полуфинал, повторение
(59min)
17:28пет
Повторение
Тенис - US Open
Открито първенство на САЩ, финал, жени, повторение
(1h:02min)
18:28пет
Повторение
Олимпийски игри
"Зала на славата - Токио - тенис"
(59min)
19:30пет
Повторение
Колоездене - Обиколка на Ломбардия
Обиколка на Ломбардия, , повторение
(1h:22min)
20:28пет
Повторение
Новини, Новини
(9min)
21:50пет
Повторение
Лека атлетика - Бостън
Маратон на Бостън, повторение
(2h:01min)
21:59пет
Повторение
Снукър - "Северна Ирландия оупън"
"Северна Ирландия оупън", четвъртфинал, повторение
(23min)
0:46съб
Повторение
Колоездене - Обиколка на Ломбардия
Обиколка на Ломбардия, повторение
(1h:22min)
1:10съб
Повторение
Мотоциклетизъм, състезание за издръжливост - 12 часа на Ещорил
Световен шампионат, 12 часа на Ещорил, повторение
(1h:29min)
2:32съб
Повторение
Снукър - "Северна Ирландия оупън"
Гледай сега
"Северна Ирландия оупън", четвъртфинал, повторение
(1h:58min)
4:01съб
Повторение
Олимпийски игри
Зала на славата, Рио 2016, обзор
(47min)
6:00съб
Повторение
Снукър - "Северна Ирландия оупън"
"Северна Ирландия оупън", четвъртфинал, повторение
(1h:16min)
6:47съб
Повторение
Тенис - US Open
Открито първенство на САЩ, финал, повторение
(1h:32min)
8:03съб
Повторение
Снукър - "Северна Ирландия оупън"
"Северна Ирландия оупън", четвъртфинал, повторение
(1h:54min)
9:34съб
Повторение
Лека атлетика - Чикаго
Маратон на Чикаго, повторение
(1h:02min)
11:28съб
Повторение
Олимпийски игри
"Зала на славата - Токио - тенис"
(57min)
12:30съб
Повторение
Снукър - "Северна Ирландия оупън"
"Северна Ирландия оупън", четвъртфинал, повторение
(1h:18min)
13:27съб
live
Снукър - "Северна Ирландия оупън"
"Северна Ирландия оупън", полуфинал, директно
(3h:45min)
14:45съб
Новини, Новини
(6min)
18:30съб
Повторение
Лека атлетика - Чикаго
Маратон на Чикаго, повторение
(50min)
18:37съб
Повторение
Снукър - "Северна Ирландия оупън"
"Северна Ирландия оупън", полуфинал, повторение
(1h:12min)
19:27съб
Новини, Новини
(7min)
20:38съб
live
Снукър - "Северна Ирландия оупън"
"Северна Ирландия оупън", полуфинал, директно
(3h:45min)
20:45съб
live
Голф - Купа Си Джей
PGA тур, Купа Си Джей, втори ден, директно
(3h:15min)
0:00съб
Повторение
Снукър - "Северна Ирландия оупън"
"Северна Ирландия оупън", четвъртфинал, повторение
(53min)
3:15съб
Повторение
Мотокрос - Германия
Световен шампионат в Германия, MX2, първо състезание, повторение
(25min)
4:10съб
Повторение
Мотокрос - Германия
Световен шампионат в Германия, MX2, второ състезание, повторение
(31min)
4:35съб
Повторение
Мотокрос - Германия
Гледай сега
Световен шампионат в Германия, MXGP, първо състезание, повторение
(24min)
5:05съб
Повторение
Мотокрос - Германия
Световен шампионат в Германия, MXGP, второ състезание, повторение
(31min)
5:30съб
Повторение
Снукър - "Северна Ирландия оупън"
"Северна Ирландия оупън", четвъртфинал, повторение
(1h:00min)
6:00съб
Повторение
Олимпийски игри
Зала на славата, Рио 2016, обзор
(57min)
7:01съб
Повторение
Снукър - "Северна Ирландия оупън"
"Северна Ирландия оупън", четвъртфинал, повторение
(1h:32min)
7:58съб
Повторение
Колоездене - Обиколка на Ломбардия
Обиколка на Ломбардия, повторение
(1h:01min)
9:30съб
Повторение
Колоездене - Женски тур
Женски тур, шести етап, повторение
(58min)
10:30съб
Повторение
Снукър - "Северна Ирландия оупън"
"Северна Ирландия оупън", четвъртфинал, повторение
(2h:02min)
11:29съб
Повторение
Колоездене - TOUR OF VENETIA
, , повторение
(45min)
13:30съб
Колокрос - Айова сити
USCX Серии в Айова сити
(1h:00min)
14:15съб
Колокрос - Айова сити
USCX Серии в Айова сити
(1h:05min)
15:15съб
live
Колоездене - Гран При на Морбихан
Гран При на Морбихан, директно
(1h:30min)
16:20съб
Колоездене - Гран При на Морбихан
Гран При на Морбихан, , запис
(1h:00min)
17:50съб
Повторение
Колоездене - Гран При на Морбихан
Гран При на Морбихан, , повторение
(1h:08min)
18:50съб
Повторение
Новини, Новини
(7min)
19:58съб
live
Конен спорт - Шаморин
Световен тур на шампионите в Шаморин, директно
(2h:15min)
20:05съб
Супербайк - Аржентина
Световен шампионат, Аржентина, първо състезание, запис
(30min)
22:20съб
Супербайк - Аржентина
Световен шампионат, Аржентина, суперпол, запис
(20min)
22:50съб
Супербайк - Аржентина
Световен шампионат, Аржентина, първо състезание, запис
(43min)
23:10съб
Повторение
Новини, Новини
(7min)
23:53съб
Повторение
Конен спорт - Шаморин
Световен тур на шампионите в Шаморин, повторение
(1h:00min)
0:31нед
Повторение
Колоездене - Гран При на Морбихан
Гран При на Морбихан, повторение
(59min)
1:30нед
Повторение
Автомобилизъм, състезание за издръжливост - 24 часа на Льо Ман
Световен шампионат, 24 часа на Льо Ман, повторение
(1h:30min)
2:29нед
Повторение
Снукър - "Северна Ирландия оупън"
"Северна Ирландия оупън", полуфинал, повторение
(1h:00min)
4:00нед
Повторение
Снукър - "Северна Ирландия оупън"
"Северна Ирландия оупън", полуфинал, повторение
(1h:00min)
5:00нед
Повторение
Олимпийски игри
"Зала на славата - Токио"
(1h:00min)
6:00нед
Повторение
Снукър - "Северна Ирландия оупън"
"Северна Ирландия оупън", полуфинал, повторение
(55min)
7:00нед
Повторение
Лека атлетика - Лондон
, Лондон, повторение
(1h:35min)
7:55нед
Повторение
Пионери, Видео клип
(10min)
9:30нед
live
Лека атлетика - Париж
Маратон на Париж, директно
(2h:50min)
9:40нед
Лека атлетика - Амстердам
, Амстердам, запис
(1h:00min)
12:30нед
Повторение
Снукър - "Северна Ирландия оупън"
"Северна Ирландия оупън", полуфинал, повторение
(1h:15min)
13:30нед
live
Снукър - "Северна Ирландия оупън"
"Северна Ирландия оупън", финал, директно
(3h:15min)
14:45нед
Новини, Новини
(5min)
18:00нед
Повторение
Лека атлетика - Париж
Маратон на Париж, повторение
(1h:25min)
18:05нед
Повторение
Снукър - "Северна Ирландия оупън"
"Северна Ирландия оупън", финал, повторение
(1h:10min)
19:30нед
Новини, Новини
(5min)
20:40нед
live
Снукър - "Северна Ирландия оупън"
"Северна Ирландия оупън", финал, директно
(3h:15min)
20:45нед
live
Голф - Купа Си Джей
PGA тур, Купа Си Джей, трети ден, директно
(3h:00min)
0:00нед
Повторение
Снукър - "Северна Ирландия оупън"
"Северна Ирландия оупън", полуфинал, повторение
(1h:00min)
3:00нед
Повторение
Мотокрос - Франция
Световен шампионат в Франция, MX2, първо състезание, повторение
(30min)
4:00нед
Повторение
Мотокрос - Франция
Световен шампионат в Франция, MX2, второ състезание, повторение
(30min)
4:30нед
Повторение
Мотокрос - Франция
Световен шампионат в Франция, MXGP, първо състезание, повторение
(30min)
5:00нед
Повторение
Мотокрос - Франция
Световен шампионат в Франция, MXGP, второ състезание, повторение
(30min)
5:30нед
Повторение
Снукър - "Северна Ирландия оупън"
"Северна Ирландия оупън", полуфинал, повторение
(1h:00min)
6:00нед
Повторение
Олимпийски игри
"Зала на славата - Токио"
(1h:00min)
7:00нед
Повторение
Снукър - "Северна Ирландия оупън"
"Северна Ирландия оупън", полуфинал, повторение
(1h:30min)
8:00нед
Повторение
Колоездене - Париж - Тур
Париж - Тур, , повторение
(1h:00min)
9:30нед
Туристически автомобили - По
Световна купа на По, квалификация, запис
(30min)
10:30нед
live
Туристически автомобили - По
Световна купа на По, първо състезание, директно
(1h:00min)
11:00нед
Повторение
Мотокрос - Франция
Световен шампионат в Франция, MXGP, първо състезание, повторение
(30min)
12:00нед
Повторение
Мотокрос - Франция
Световен шампионат в Франция, MXGP, второ състезание, повторение
(30min)
12:30нед
live
Туристически автомобили - По
Световна купа на По, второ състезание, директно
(1h:00min)
13:00нед
live
Мотокрос - Испания
Световен шампионат в Испания, MXGP, първо състезание, директно
(1h:00min)
14:00нед
Мотокрос - Испания
Световен шампионат в Испания, MX2, първо състезание, запис
(1h:00min)
15:00нед
live
Мотокрос - Испания
Световен шампионат в Испания, MX2, второ състезание, директно
(1h:00min)
16:00нед
Повторение
Туристически автомобили - По
Световна купа на По, второ състезание, повторение
(30min)
17:00нед
live
Електрически туристически автомобили - По
Световна купа на По, финал, директно
(1h:30min)
17:30нед
Мотокрос - Испания
Световен шампионат в Испания, MXGP, второ състезание, запис
(30min)
19:00нед
live
Супербайк - Аржентина
Световен шампионат, Аржентина, второ състезание, директно
(1h:00min)
19:30нед
Супербайк - Аржентина
Световен шампионат, Аржентина, суперпол състезание, запис
(20min)
20:30нед
live
Супербайк - Аржентина
Световен шампионат, Аржентина, второ състезание, директно
(1h:10min)
20:50нед
Повторение
Новини, Новини
(5min)
22:00нед
Супербайк - Брандс Хеч
Британски Супербайк шампионат, Брандс Хеч, първо състезание, запис
(30min)
22:05нед
Супербайк - Брандс Хеч
Британски Супербайк шампионат, Брандс Хеч, второ състезание, запис
(30min)
22:35нед
Супербайк - Брандс Хеч
Британски Супербайк шампионат, Брандс Хеч, трето състезание, запис
(30min)
23:05нед
Повторение
Електрически туристически автомобили - По
Световна купа на По, финал, повторение
(20min)
23:35нед
Повторение
Новини, Новини
(5min)
23:55нед
Повторение
Лека атлетика - Париж
Маратон на Париж, повторение
(55min)
0:00пон
Повторение
Борба
ТОП 5
(5min)
0:55пон
Повторение
Колоездене - Париж - Рубе
Париж - Рубе, мъже, повторение
(1h:30min)
1:00пон
Повторение
Мотоциклетизъм, състезание за издръжливост - Бол д'Ор
Световен шампионат, Бол д'Ор, повторение
(1h:30min)
2:30пон
Повторение
Снукър - "Северна Ирландия оупън"
"Северна Ирландия оупън", финал, повторение
(2h:00min)
4:00пон
Повторение
Олимпийски игри
"Зала на славата - Лилехамер 1994"
(1h:00min)
6:00пон
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Зьолден
Световна купа в Зьолден, гигантски слалом, втори манш, жени, повторение
(1h:00min)
7:00пон
Повторение
Колоездене - Гран При на Морбихан
Гран При на Морбихан, повторение
(1h:30min)
8:00пон
Повторение
Снукър - "Северна Ирландия оупън"
"Северна Ирландия оупън", финал, повторение
(1h:30min)
9:30пон
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Зьолден
Световна купа в Зьолден, гигантски слалом, втори манш, жени, повторение
(45min)
11:00пон
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Зьолден
Световна купа в Зьолден, гигантски слалом, втори манш, мъже, повторение
(45min)
11:45пон
Повторение
Конен спорт - Шаморин
Световен тур на шампионите в Шаморин, повторение
(1h:00min)
12:30пон
Повторение
Снукър - "Северна Ирландия оупън"
"Северна Ирландия оупън", финал, повторение
(1h:00min)
13:30пон
Повторение
Лека атлетика - Париж
Маратон на Париж, повторение
(2h:00min)
14:30пон
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Зьолден
Световна купа в Зьолден, гигантски слалом, втори манш, жени, повторение
(30min)
16:30пон
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Зьолден
Световна купа в Зьолден, гигантски слалом, втори манш, мъже, повторение
(30min)
17:00пон
Повторение
Колоездене - Гран При на Морбихан
Гран При на Морбихан, , повторение
(30min)
17:30пон
Повторение
Олимпийски игри
"Зала на славата - Токио"
(1h:00min)
18:00пон
Олимпийски игри
(1h:00min)
19:00пон
Повторение
Снукър - "Северна Ирландия оупън"
"Северна Ирландия оупън", финал, повторение
(1h:00min)
20:00пон
Новини, Новини
(5min)
21:00пон
Повторение
Лека атлетика - Париж
Маратон на Париж, повторение
(1h:50min)
21:05пон
Новини, Новини
(5min)
22:55пон
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Зьолден
Световна купа в Зьолден, гигантски слалом, втори манш, жени, повторение
(45min)
23:00пон
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Зьолден
Световна купа в Зьолден, гигантски слалом, втори манш, мъже, повторение
(45min)
23:45пон
live
Голф - Купа Си Джей
PGA тур, Купа Си Джей, четвърти ден, директно
(3h:00min)
0:00пон
Повторение
Снукър - "Северна Ирландия оупън"
"Северна Ирландия оупън", финал, повторение
(1h:00min)
3:00пон
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Зьолден
Световна купа в Зьолден, гигантски слалом, втори манш, жени, повторение
(1h:00min)
4:00пон
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Зьолден
Световна купа в Зьолден, гигантски слалом, втори манш, мъже, повторение
(1h:00min)
5:00пон
Повторение
Лека атлетика - Париж
Маратон на Париж, повторение
(1h:00min)
6:00пон
Повторение
Лека атлетика - Амстердам
Маратон на Амстердам, повторение
(1h:00min)
7:00пон
Повторение
Снукър - "Северна Ирландия оупън"
"Северна Ирландия оупън", финал, повторение
(1h:30min)
8:00пон
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Зьолден
Световна купа в Зьолден, гигантски слалом, втори манш, жени, повторение
(45min)
9:30пон
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Зьолден
Световна купа в Зьолден, гигантски слалом, втори манш, мъже, повторение
(45min)
10:15пон
Повторение
Лека атлетика - Париж
Маратон на Париж, повторение
(1h:00min)
11:00пон
Повторение
Лека атлетика - Амстердам
Маратон на Амстердам, повторение
(1h:00min)
12:00пон
Повторение
Мотокрос - Афион
Световен шампионат в Афион, MX2, първо състезание, повторение
(30min)
13:00пон
Повторение
Мотокрос - Афион
Световен шампионат в Афион, MXGP, първо състезание, повторение
(30min)
13:30пон
Повторение
Мотокрос - Афион
Световен шампионат в Афион, MX2, второ състезание, повторение
(30min)
14:00пон
Повторение
Мотокрос - Афион
Световен шампионат в Афион, MXGP, второ състезание, повторение
(30min)
14:30пон
Повторение
Снукър - "Северна Ирландия оупън"
"Северна Ирландия оупън", финал, повторение
(2h:00min)
15:00пон
Повторение
Олимпийски игри
"Зала на славата - Лилехамер 1994"
(1h:00min)
17:00пон
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Зьолден
Световна купа в Зьолден, гигантски слалом, втори манш, жени, повторение
(30min)
18:00пон
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Зьолден
Световна купа в Зьолден, гигантски слалом, втори манш, мъже, повторение
(30min)
18:30пон
Повторение
Фрийстайл ски - Крайшберг
Световна купа в Крайшберг, биг еър, мъже и жени, повторение
(1h:30min)
19:00пон
Повторение
Рали
Европейски рали шампионат, обзор
(30min)
20:30пон
Повторение
Туристически автомобили - По
Световна купа на По, първо състезание, повторение
(1h:00min)
21:00пон
Повторение
Новини, Новини
(5min)
22:00пон
Повторение
Снукър - "Северна Ирландия оупън"
"Северна Ирландия оупън", финал, повторение
(1h:50min)
22:05пон
Повторение
Новини, Новини
(5min)
23:55пон
Повторение
Снукър - "Северна Ирландия оупън"
"Северна Ирландия оупън", финал, повторение
(2h:00min)
0:30вт
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Зьолден
Световна купа в Зьолден, гигантски слалом, втори манш, жени, повторение
(45min)
2:30вт
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Зьолден
Световна купа в Зьолден, гигантски слалом, втори манш, мъже, повторение
(45min)
3:15вт
Повторение
Лека атлетика - Амстердам
Маратон на Амстердам, повторение
(1h:00min)
4:00вт
Повторение
Лека атлетика - Париж
Маратон на Париж, повторение
(1h:00min)
5:00вт
Повторение
Олимпийски игри
"Зала на славата - Нагано 1998"
(1h:00min)
6:00вт
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Зьолден
Световна купа в Зьолден, гигантски слалом, втори манш, мъже, повторение
(1h:00min)
7:00вт
Повторение
Колоездене - Париж - Рубе
Париж - Рубе, мъже, повторение
(1h:30min)
8:00вт
Повторение
Олимпийски игри
"Зала на славата - Лилехамер 1994"
(1h:00min)
9:30вт
Повторение
Олимпийски игри
"Зала на славата - Нагано 1998"
(1h:00min)
10:30вт
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Кортина д`Ампецо
Световен шампионат в Кортина д`Ампецо, гигантски слалом, втори манш, жени, повторение
(1h:00min)
11:30вт
Повторение
Колоездене - Обиколка на Ломбардия
Обиколка на Ломбардия, повторение
(1h:00min)
12:30вт
Повторение
Колоездене - Гран При на Морбихан
Гран При на Морбихан, повторение
(1h:00min)
13:30вт
Повторение
Лека атлетика - Париж
, Париж, повторение
(1h:00min)
14:30вт
Повторение
Лека атлетика - Амстердам
, Амстердам, повторение
(1h:00min)
15:30вт
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Кортина д`Ампецо
Световен шампионат в Кортина д`Ампецо, гигантски слалом, първи манш, жени, повторение
(30min)
16:30вт
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Кортина д`Ампецо
Световен шампионат в Кортина д`Ампецо, гигантски слалом, втори манш, жени, повторение
(30min)
17:00вт
Повторение
Колоездене - Париж - Рубе
Париж - Рубе, жени, повторение
(1h:30min)
17:30вт
Новини, Новини
(5min)
19:00вт
Повторение
Колоездене - Париж - Рубе
Париж - Рубе, мъже, повторение
(2h:25min)
19:05вт
Колоездене
"Колоездачно шоу"
(30min)
21:30вт
Туристически автомобили - По
Световна купа на По, обзор, магазин
(30min)
22:00вт
Електрически туристически автомобили - По
Световна купа на По, обзор, магазин
(30min)
22:30вт
Рали рейд
(30min)
23:00вт
Новини, Новини
(5min)
23:30вт
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Кортина д`Ампецо
Световен шампионат в Кортина д`Ампецо, гигантски слалом, втори манш, жени, повторение
(55min)
23:35вт
Повторение
Лека атлетика - Амстердам
Маратон на Амстердам, повторение
(1h:00min)
0:00вт
Повторение
Рали
Европейски рали шампионат, обзор
(30min)
1:00вт
Повторение
Фрийстайл ски - Крайшберг
Световна купа в Крайшберг, биг еър, мъже и жени, повторение
(1h:00min)
1:30вт
Повторение
Колоездене на писта - Берлин
Световен шампионат в Берлин, 5th Day, повторение
(1h:30min)
2:30вт
Повторение
Олимпийски игри
"Зала на славата - Нагано 1998"
(1h:00min)
4:00вт
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Зьолден
Световна купа в Зьолден, гигантски слалом, втори манш, мъже, повторение
(1h:00min)
5:00вт
Повторение
Лека атлетика - Бостън
Маратон на Бостън, повторение
(2h:00min)
6:00вт
Повторение
Сноуборд - Крайшберг
Световна купа в Крайшберг, биг еър, мъже и жени, повторение
(1h:30min)
8:00вт
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Зьолден
Световна купа в Зьолден, гигантски слалом, втори манш, мъже, повторение
(1h:00min)
9:30вт
Повторение
Колоездене - Бинш - Чимей - Бинш
Бинш - Чимей - Бинш, повторение
(1h:30min)
10:30вт
Повторение
Лека атлетика - Париж
Маратон на Париж, повторение
(1h:00min)
12:00вт
Повторение
Мотокрос - Сардиния
Световен шампионат в Сардиния, MX2, първо състезание, повторение
(30min)
13:00вт
Повторение
Мотокрос - Сардиния
Световен шампионат в Сардиния, MX2, второ състезание, повторение
(30min)
13:30вт
Повторение
Мотокрос - Сардиния
Световен шампионат в Сардиния, MXGP, първо състезание, повторение
(30min)
14:00вт
Повторение
Мотокрос - Сардиния
Световен шампионат в Сардиния, MXGP, второ състезание, повторение
(30min)
14:30вт
Повторение
Колоездене - Париж - Тур
Париж - Тур, повторение
(1h:00min)
15:00вт
Повторение
Олимпийски игри
(1h:00min)
16:00вт
Повторение
Олимпийски игри
"Зала на славата - Нагано 1998"
(1h:00min)
17:00вт
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Кортина д`Ампецо
Световен шампионат в Кортина д`Ампецо, гигантски слалом, първи манш, жени, повторение
(30min)
18:00вт
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Кортина д`Ампецо
Световен шампионат в Кортина д`Ампецо, гигантски слалом, втори манш, жени, повторение
(30min)
18:30вт
Повторение
Сноуборд - Крайшберг
Световна купа в Крайшберг, биг еър, мъже и жени, повторение
(1h:30min)
19:00вт
Повторение
Новини, Новини
(5min)
20:30вт
Повторение
Рали
Европейски рали шампионат, обзор
(30min)
20:35вт
Повторение
Туристически автомобили - По
Световна купа на По, второ състезание, повторение
(55min)
21:05вт
Повторение
Лека атлетика - Лондон
, Лондон, повторение
(1h:00min)
22:00вт
Повторение
Лека атлетика - Амстердам
, Амстердам, повторение
(1h:00min)
23:00вт
Повторение
Колоездене - Обиколка на Ломбардия
Обиколка на Ломбардия, повторение
(2h:00min)
0:30ср
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Кортина д`Ампецо
Световен шампионат в Кортина д`Ампецо, гигантски слалом, първи манш, жени, повторение
(30min)
2:30ср
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Кортина д`Ампецо
Световен шампионат в Кортина д`Ампецо, гигантски слалом, втори манш, жени, повторение
(1h:00min)
3:00ср
Повторение
Колоездене на писта - Гренхен
Европейско първенство в Гренхен, пети ден, повторение
(2h:00min)
4:00ср
Повторение
Олимпийски игри
(1h:00min)
6:00ср
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Кортина д`Ампецо
Световен шампионат в Кортина д`Ампецо, гигантски слалом, втори манш, жени, повторение
(1h:00min)
7:00ср
Повторение
Колоездене на писта - Гренхен
Европейско първенство в Гренхен, пети ден, повторение
(1h:30min)
8:00ср
Повторение
Олимпийски игри
(1h:00min)
9:30ср
Повторение
Олимпийски игри
,
(1h:00min)
10:30ср
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Кортина д`Ампецо
Световен шампионат в Кортина д`Ампецо, гигантски слалом, втори манш, мъже, повторение
(1h:00min)
11:30ср
Повторение
Колоездене
"Колоездачно шоу"
(30min)
12:30ср
Повторение
Колоездене - Париж - Рубе
Париж - Рубе, , повторение
(1h:30min)
13:00ср
Повторение
Лека атлетика - Бостън
Маратон на Бостън, повторение
(2h:00min)
14:30ср
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Кортина д`Ампецо
Световен шампионат в Кортина д`Ампецо, гигантски слалом, първи манш, мъже, повторение
(30min)
16:30ср
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Кортина д`Ампецо
Световен шампионат в Кортина д`Ампецо, гигантски слалом, втори манш, мъже, повторение
(30min)
17:00ср
Повторение
Колоездене - Париж - Рубе
Париж - Рубе, мъже, повторение
(30min)
17:30ср
Повторение
Колоездене на писта - Гренхен
Европейско първенство в Гренхен, пети ден, повторение
(50min)
18:00ср
Повторение
Колоездене
"Колоездачно шоу"
(30min)
18:50ср
Новини, Новини
(5min)
19:20ср
live
Колоездене на писта - Рубе
Световен шампионат в Рубе, първи ден, директно
(3h:25min)
19:25ср
Новини, Новини
(5min)
22:50ср
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Кортина д`Ампецо
Световен шампионат в Кортина д`Ампецо, гигантски слалом, първи манш, мъже, повторение
(40min)
22:55ср
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Кортина д`Ампецо
Световен шампионат в Кортина д`Ампецо, гигантски слалом, втори манш, мъже, повторение
(55min)
23:35ср
Повторение
Новини, Новини
(5min)
0:00ср
Повторение
Лека атлетика - Париж
Маратон на Париж, повторение
(55min)
0:05ср
Повторение
Рали
Европейски рали шампионат, обзор
(30min)
1:00ср
Повторение
Сноуборд - Крайшберг
Световна купа в Крайшберг, биг еър, мъже и жени, повторение
(1h:00min)
1:30ср
Повторение
Колоездене на писта - Гренхен
Европейско първенство в Гренхен, пети ден, повторение
(1h:30min)
2:30ср
Повторение
Олимпийски игри
(1h:00min)
4:00ср
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Кортина д`Ампецо
Световен шампионат в Кортина д`Ампецо, гигантски слалом, втори манш, жени, повторение
(1h:00min)
5:00ср
Повторение
Лека атлетика - Париж
Маратон на Париж, повторение
(2h:00min)
6:00ср
Повторение
Фрийстайл ски - Аспен
Световен шампионат в Аспен, биг еър, мъже и жени, повторение
(1h:30min)
8:00ср
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Кортина д`Ампецо
Световен шампионат в Кортина д`Ампецо, гигантски слалом, втори манш, жени, повторение
(1h:00min)
9:30ср
Повторение
Колоездене на писта - Гренхен
Европейско първенство в Гренхен, пети ден, повторение
(2h:00min)
10:30ср
Повторение
Туристически автомобили - По
Световна купа на По, обзор, повторение
(30min)
12:30ср
Повторение
Мотокрос - Германия
Световен шампионат в Германия, MX2, първо състезание, повторение
(30min)
13:00ср
Повторение
Рали рейд
(30min)
13:30ср
Повторение
Мотокрос - Германия
Световен шампионат в Германия, MXGP, първо състезание, повторение
(30min)
14:00ср
Повторение
Мотокрос - Германия
Световен шампионат в Германия, MXGP, второ състезание, повторение
(30min)
14:30ср
Повторение
Колоездене - Милано - Торино
Милано - Торино, повторение
(1h:00min)
15:00ср
Повторение
Колоездене - Обиколка на Ломбардия
Обиколка на Ломбардия, повторение
(1h:00min)
16:00ср
Повторение
Олимпийски игри
(1h:00min)
17:00ср
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Кортина д`Ампецо
Световен шампионат в Кортина д`Ампецо, гигантски слалом, първи манш, мъже, повторение
(30min)
18:00ср
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Кортина д`Ампецо
Световен шампионат в Кортина д`Ампецо, гигантски слалом, втори манш, мъже, повторение
(30min)
18:30ср
Повторение
Фрийстайл ски - Аспен
Световен шампионат в Аспен, биг еър, мъже и жени, повторение
(1h:30min)
19:00ср
Повторение
Новини, Новини
(5min)
20:30ср
Повторение
Рали рейд
(30min)
20:35ср
Повторение
Електрически туристически автомобили - По
Световна купа на По, финал, повторение
(1h:25min)
21:05ср
Голф
"Голф ТВ"
(30min)
22:30ср
Повторение
Колоездене на писта - Рубе
Световен шампионат в Рубе, първи ден, повторение
(1h:25min)
23:00ср
Повторение
Голф
"Голф ТВ"
(30min)
0:30четв
Повторение
Колоездене на писта - Рубе
Световен шампионат в Рубе, първи ден, повторение
(1h:30min)
1:00четв
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Кортина д`Ампецо
Световен шампионат в Кортина д`Ампецо, гигантски слалом, първи манш, мъже, повторение
(30min)
2:30четв
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Кортина д`Ампецо
Световен шампионат в Кортина д`Ампецо, гигантски слалом, втори манш, мъже, повторение
(1h:00min)
3:00четв
Повторение
Колоездене на писта - Рубе
Световен шампионат в Рубе, първи ден, повторение
(2h:00min)
4:00четв
Повторение
Олимпийски игри
,
(1h:00min)
6:00четв
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Кортина д`Ампецо
Световен шампионат в Кортина д`Ампецо, гигантски слалом, втори манш, мъже, повторение
(1h:00min)
7:00четв
Повторение
Колоездене на писта - Рубе
Световен шампионат в Рубе, първи ден, повторение
(1h:30min)
8:00четв
Повторение
Олимпийски игри
"Зала на славата - Ванкувър 2010""
(1h:00min)
9:30четв
Повторение
Олимпийски игри
,
(1h:00min)
10:30четв
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Ленцерхайде
Световна купа в Ленцерхайде, гигантски слалом, втори манш, жени, повторение
(1h:00min)
11:30четв
Повторение
Голф
"Голф ТВ"
(30min)
12:30четв
Повторение
Колоездене на писта - Рубе
Световен шампионат в Рубе, първи ден, повторение
(1h:30min)
13:00четв
Повторение
Лека атлетика - Амстердам
Маратон на Амстердам, повторение
(1h:00min)
14:30четв
Повторение
Лека атлетика - Париж
Маратон на Париж, повторение
(1h:00min)
15:30четв
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Ленцерхайде
Световна купа в Ленцерхайде, гигантски слалом, първи манш, жени, повторение
(30min)
16:30четв
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Ленцерхайде
Световна купа в Ленцерхайде, гигантски слалом, втори манш, жени, повторение
(30min)
17:00четв
Повторение
Колоездене - Обиколка на Ломбардия
Обиколка на Ломбардия, повторение
(30min)
17:30четв
Повторение
Колоездене на писта - Рубе
Световен шампионат в Рубе, първи ден, повторение
(1h:20min)
18:00четв
Новини, Новини
(5min)
19:20четв
live
Колоездене на писта - Рубе
Световен шампионат в Рубе, втори ден, директно
(3h:30min)
19:25четв
Под светлината на прожекторите
(30min)
22:55четв
Минутката
(5min)
23:25четв
Новини, Новини
(5min)
23:30четв
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Ленцерхайде
Световна купа в Ленцерхайде, гигантски слалом, втори манш, жени, повторение
(1h:00min)
23:35четв
Повторение
Новини, Новини
(5min)
0:25четв
Повторение
Рали
Европейски рали шампионат, обзор
(30min)
0:30четв
Повторение
Туристически автомобили - По
Световна купа на По, обзор, повторение
(30min)
1:00четв
Повторение
Фрийстайл ски - Аспен
Световен шампионат в Аспен, биг еър, мъже и жени, повторение
(1h:00min)
1:30четв
Повторение
Колоездене на писта - Рубе
Световен шампионат в Рубе, първи ден, повторение
(1h:30min)
2:30четв
Повторение
Олимпийски игри
,
(1h:00min)
4:00четв
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Кортина д`Ампецо
Световен шампионат в Кортина д`Ампецо, гигантски слалом, първи манш, мъже, повторение
(30min)
5:00четв
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Кортина д`Ампецо
Световен шампионат в Кортина д`Ампецо, гигантски слалом, втори манш, мъже, повторение
(1h:00min)
5:30четв
live
Голф - Шампионат на Япония
PGA тур, Шампионат на Япония, първи ден, директно
(3h:00min)
6:30четв
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Кортина д`Ампецо
Световен шампионат в Кортина д`Ампецо, гигантски слалом, втори манш, мъже, повторение
(1h:00min)
9:30четв
Повторение
Колоездене на писта - Рубе
Световен шампионат в Рубе, първи ден, повторение
(2h:00min)
10:30четв
Повторение
Електрически туристически автомобили - По
Световна купа на По, обзор, повторение
(30min)
12:30четв
Повторение
Мотокрос - Франция
Световен шампионат в Франция, MX2, първо състезание, повторение
(30min)
13:00четв
Повторение
Мотокрос - Франция
Световен шампионат в Франция, MX2, второ състезание, повторение
(30min)
13:30четв
Повторение
Мотокрос - Франция
Световен шампионат в Франция, MXGP, първо състезание, повторение
(30min)
14:00четв
Повторение
Мотокрос - Франция
Световен шампионат в Франция, MXGP, второ състезание, повторение
(30min)
14:30четв
Повторение
Колоездене на писта - Рубе
Световен шампионат в Рубе, първи ден, повторение
(2h:00min)
15:00четв
Повторение
Олимпийски игри
,
(1h:00min)
17:00четв
Повторение
Голф
"Голф ТВ"
(30min)
18:00четв
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Ленцерхайде
Световна купа в Ленцерхайде, гигантски слалом, първи манш, жени, повторение
(30min)
18:30четв
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Ленцерхайде
Световна купа в Ленцерхайде, гигантски слалом, втори манш, жени, повторение
(30min)
19:00четв
Повторение
Сноуборд - Аспен
Световен шампионат в Аспен, биг еър, мъже и жени, повторение
(55min)
19:30четв
Повторение
Новини, Новини
(5min)
20:25четв
Повторение
Рали
Европейски рали шампионат, обзор
(30min)
20:30четв
Повторение
Мотокрос - Франция
Световен шампионат в Франция, MXGP, първо състезание, повторение
(30min)
21:00четв
Повторение
Мотокрос - Франция
Световен шампионат в Франция, MXGP, второ състезание, повторение
(30min)
21:30четв
Повторение
Мотокрос - Испания
Световен шампионат в Испания, MXGP, първо състезание, повторение
(30min)
22:00четв
Повторение
Мотокрос - Испания
Световен шампионат в Испания, MXGP, второ състезание, повторение
(30min)
22:30четв
Повторение
Колоездене на писта - Рубе
Световен шампионат в Рубе, втори ден, повторение
(1h:25min)
23:00четв
Повторение
Колоездене на писта - Рубе
Световен шампионат в Рубе, втори ден, повторение
(1h:55min)
0:35пет
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Ленцерхайде
Световна купа в Ленцерхайде, гигантски слалом, първи манш, жени, повторение
(30min)
2:30пет
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Ленцерхайде
Световна купа в Ленцерхайде, гигантски слалом, втори манш, жени, повторение
(1h:00min)
3:00пет
Повторение
Колоездене на писта - Рубе
Световен шампионат в Рубе, втори ден, повторение
(2h:00min)
4:00пет
Повторение
Олимпийски игри
"Зала на славата - Ванкувър 2010""
(1h:00min)
6:00пет
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Ленцерхайде
Световна купа в Ленцерхайде, гигантски слалом, втори манш, мъже, повторение
(1h:00min)
7:00пет
Повторение
Колоездене на писта - Рубе
Световен шампионат в Рубе, втори ден, повторение
(1h:30min)
8:00пет
Повторение
Олимпийски игри
,
(1h:00min)
9:30пет
Повторение
Олимпийски игри
Пьонгчанг 2018"
(1h:00min)
10:30пет
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Ленцерхайде
Световна купа в Ленцерхайде, гигантски слалом, втори манш, мъже, повторение
(1h:00min)
11:30пет
Повторение
Олимпийски игри
(1h:00min)
12:30пет
Повторение
Колоездене на писта - Рубе
Световен шампионат в Рубе, втори ден, повторение
(1h:00min)
13:30пет
Повторение
Минутката
(5min)
14:30пет
Повторение
Снукър - "Северна Ирландия оупън"
"Северна Ирландия оупън", финал, повторение
(1h:55min)
14:35пет
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Ленцерхайде
Световна купа в Ленцерхайде, гигантски слалом, първи манш, мъже, повторение
(30min)
16:30пет
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Ленцерхайде
Световна купа в Ленцерхайде, гигантски слалом, втори манш, мъже, повторение
(30min)
17:00пет
Повторение
Колоездене на писта - Рубе
Световен шампионат в Рубе, втори ден, повторение
(1h:50min)
17:30пет
Новини, Новини
(5min)
19:20пет
live
Колоездене на писта - Рубе
Световен шампионат в Рубе, трети ден, директно
(3h:50min)
19:25пет
Повторение
Минутката
(5min)
23:15пет
Новини, Новини
(5min)
23:20пет
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Ленцерхайде
Световна купа в Ленцерхайде, гигантски слалом, първи манш, мъже, повторение
(30min)
23:25пет
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Ленцерхайде
Световна купа в Ленцерхайде, гигантски слалом, втори манш, мъже, повторение
(45min)
23:55пет
Повторение
Новини, Новини
(5min)
0:25пет
Повторение
Рали - Азорски о-ви
Европейско първенство , Азорски о-ви, първи ден, повторение
(30min)
0:30пет
Повторение
Рали - Азорски о-ви
Европейско първенство , Азорски о-ви, обзор, повторение
(30min)
1:00пет
Повторение
Сноуборд - Аспен
Световен шампионат в Аспен, биг еър, мъже и жени, повторение
(1h:00min)
1:30пет
Повторение
Колоездене на писта - Рубе
Световен шампионат в Рубе, втори ден, повторение
(1h:30min)
2:30пет
Повторение
Олимпийски игри
"Зала на славата - Ванкувър 2010""
(1h:00min)
4:00пет
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Ленцерхайде
Световна купа в Ленцерхайде, гигантски слалом, първи манш, мъже, повторение
(30min)
5:00пет
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Ленцерхайде
Световна купа в Ленцерхайде, гигантски слалом, втори манш, мъже, повторение
(1h:00min)
5:30пет
live
Голф - Шампионат на Япония
PGA тур, Шампионат на Япония, втори ден, директно
(3h:00min)
6:30пет
Повторение
Голф
"Голф ТВ"
(30min)
9:30пет
Повторение
Колоездене на писта - Рубе
Световен шампионат в Рубе, втори ден, повторение
(2h:30min)
10:00пет
Повторение
Под светлината на прожекторите
(30min)
12:30пет
Повторение
Мотокрос - Испания
Световен шампионат в Испания, MX2, първо състезание, повторение
(30min)
13:00пет
Повторение
Мотокрос - Испания
Световен шампионат в Испания, MX2, второ състезание, повторение
(30min)
13:30пет
Повторение
Мотокрос - Испания
Световен шампионат в Испания, MXGP, първо състезание, повторение
(30min)
14:00пет
Повторение
Мотокрос - Испания
Световен шампионат в Испания, MXGP, второ състезание, повторение
(30min)
14:30пет
Повторение
Колоездене на писта - Рубе
Световен шампионат в Рубе, втори ден, повторение
(2h:00min)
15:00пет
Повторение
Олимпийски игри
"Зала на славата - Ванкувър 2010""
(1h:00min)
17:00пет
Повторение
Фрийстайл ски - Крайшберг
Световна купа в Крайшберг, биг еър, мъже и жени, повторение
(55min)
18:00пет
live
Фрийстайл ски - Хур
Световна купа в Хур, биг еър, мъже и жени, директно
(1h:45min)
18:55пет
Повторение
Новини, Новини
(5min)
20:40пет
Повторение
Колокрос - Айова сити
USCX Серии в Айова сити
(40min)
20:45пет
Повторение
Колокрос - Айова сити
USCX Серии в Айова сити
(40min)
21:25пет
Повторение
Фрийстайл ски - Хур
Световна купа в Хур, биг еър, мъже и жени, повторение
(1h:00min)
22:05пет
Повторение
Колоездене на писта - Рубе
Световен шампионат в Рубе, трети ден, повторение
(1h:20min)
23:05пет
Повторение
Колоездене на писта - Рубе
Световен шампионат в Рубе, трети ден, повторение
(1h:50min)
0:40съб
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Ленцерхайде
Световна купа в Ленцерхайде, гигантски слалом, първи манш, мъже, повторение
(30min)
2:30съб
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Ленцерхайде
Световна купа в Ленцерхайде, гигантски слалом, втори манш, мъже, повторение
(1h:00min)
3:00съб
Повторение
Колоездене на писта - Рубе
Световен шампионат в Рубе, трети ден, повторение
(2h:00min)
4:00съб
Повторение
Олимпийски игри
,
(1h:00min)
6:00съб
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Ленцерхайде
Световна купа в Ленцерхайде, гигантски слалом, втори манш, жени, повторение
(1h:00min)
7:00съб
Повторение
Колоездене на писта - Рубе
Световен шампионат в Рубе, трети ден, повторение
(1h:30min)
8:00съб
Повторение
Туристически автомобили - По
Световна купа на По, обзор, повторение
(30min)
9:30съб
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Ленцерхайде
Световна купа в Ленцерхайде, гигантски слалом, втори манш, жени, повторение
(50min)
10:00съб
live
Ски-алпийски дисциплини - Зьолден
Световна купа в Зьолден, гигантски слалом, първи манш, жени, директно
(1h:10min)
10:50съб
Повторение
Колоездене на писта - Рубе
Световен шампионат в Рубе, трети ден, повторение
(1h:30min)
12:00съб
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Зьолден
Световна купа в Зьолден, гигантски слалом, първи манш, жени, повторение
(35min)
13:30съб
live
Ски-алпийски дисциплини - Зьолден
Световна купа в Зьолден, гигантски слалом, втори манш, жени, директно
(1h:10min)
14:05съб
Повторение
Колоездене - Париж - Рубе
Париж - Рубе, мъже, повторение
(40min)
15:15съб
live
Колокрос - Рудерфорде
Суперпрестиж лига в Рудерфорде, директно
(1h:20min)
15:55съб
Колокрос - Рудерфорде
Суперпрестиж лига в Рудерфорде, директно
(1h:05min)
17:15съб
Новини, Новини
(5min)
18:20съб
live
Колоездене на писта - Рубе
Световен шампионат в Рубе, четвърти ден, директно
(3h:30min)
18:25съб
Новини, Новини
(5min)
21:55съб
live
Колокрос - Синсинати
USCX Серии в Синсинати, директно
(1h:10min)
22:00съб
live
Колокрос - Синсинати
USCX Серии в Синсинати
(1h:20min)
23:10съб
Повторение
Новини, Новини
(5min)
0:25съб
Повторение
Рали
Европейски рали шампионат, обзор
(30min)
0:30съб
Повторение
Електрически туристически автомобили - По
Световна купа на По, обзор, повторение
(30min)
1:00съб
Повторение
Фрийстайл ски - Хур
Световна купа в Хур, биг еър, мъже и жени, повторение
(1h:00min)
1:30съб
Повторение
Колоездене на писта - Рубе
Световен шампионат в Рубе, трети ден, повторение
(1h:30min)
2:30съб
Повторение
Олимпийски игри
,
(1h:00min)
4:00съб
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Ленцерхайде
Световна купа в Ленцерхайде, гигантски слалом, първи манш, жени, повторение
(30min)
5:00съб
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Ленцерхайде
Световна купа в Ленцерхайде, гигантски слалом, втори манш, жени, повторение
(1h:00min)
5:30съб
live
Голф - Шампионат на Япония
PGA тур, Шампионат на Япония, трети ден, директно
(3h:15min)
6:30съб
Повторение
Колоездене на писта - Рубе
Световен шампионат в Рубе, трети ден, повторение
(1h:30min)
9:45съб
Повторение
Конен спорт - Шаморин
Световен тур на шампионите в Шаморин, повторение
(1h:00min)
11:15съб
Повторение
Фрийстайл ски - Крайшберг
Световна купа в Крайшберг, биг еър, мъже и жени, повторение
(1h:15min)
12:15съб
Повторение
Колоездене на писта - Рубе
Световен шампионат в Рубе, трети ден, повторение
(1h:30min)
13:30съб
live
Колоездене - Обиколка на Дрент
Обиколка на Дрент , повторение
(2h:00min)
15:00съб
Повторение
Олимпийски игри
,
(1h:00min)
17:00съб
Повторение
Сноуборд - Крайшберг
Световна купа в Крайшберг, биг еър, мъже и жени, повторение
(55min)
18:00съб
live
Сноуборд - Хур
Световна купа в Хур, биг еър, мъже и жени, директно
(1h:45min)
18:55съб
Повторение
Новини, Новини
(5min)
20:40съб
Повторение
Колоездене - Обиколка на Дрент
Обиколка на Дрент , повторение
(15min)
20:45съб
live
Конен спорт - Шаморин
Световен тур на шампионите в Шаморин, директно
(2h:30min)
21:00съб
Повторение
Колоездене на писта - Рубе
Световен шампионат в Рубе, трети ден, повторение
(1h:25min)
23:30съб
Рали - Унгария
Европейско първенство , Унгария, първи ден, магазин
(30min)
0:30нед
Повторение
Колоездене - Обиколка на Дрент
Обиколка на Дрент , повторение
(1h:30min)
1:00нед
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Зьолден
Световна купа в Зьолден, гигантски слалом, първи манш, жени, повторение
(30min)
2:30нед
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Зьолден
Световна купа в Зьолден, гигантски слалом, втори манш, жени, повторение
(1h:00min)
3:00нед
Повторение
Колоездене на писта - Рубе
Световен шампионат в Рубе, четвърти ден, повторение
(1h:00min)
4:00нед
Повторение
Колоездене - Обиколка на Дрент
Обиколка на Дрент , повторение
(1h:00min)
5:00нед
Повторение
Олимпийски игри
Пьонгчанг 2018"
(1h:00min)
6:00нед
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Зьолден
Световна купа в Зьолден, гигантски слалом, втори манш, жени, повторение
(1h:00min)
7:00нед
Повторение
Колоездене на писта - Рубе
Световен шампионат в Рубе, четвърти ден, повторение
(1h:30min)
8:00нед
Повторение
Електрически туристически автомобили - По
Световна купа на По, обзор, повторение
(30min)
9:30нед
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Ленцерхайде
Световна купа в Ленцерхайде, гигантски слалом, втори манш, мъже, повторение
(50min)
10:00нед
live
Ски-алпийски дисциплини - Зьолден
Световна купа в Зьолден, гигантски слалом, първи манш, мъже, директно
(1h:10min)
10:50нед
Повторение
Колоездене на писта - Рубе
Световен шампионат в Рубе, четвърти ден, повторение
(1h:30min)
12:00нед
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Зьолден
Световна купа в Зьолден, гигантски слалом, втори манш, жени, повторение
(30min)
13:30нед
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Зьолден
Световна купа в Зьолден, гигантски слалом, първи манш, мъже, повторение
(20min)
14:00нед
live
Ски-алпийски дисциплини - Зьолден
Световна купа в Зьолден, гигантски слалом, втори манш, мъже, директно
(1h:10min)
14:20нед
live
Колоездене на писта - Рубе
Световен шампионат в Рубе, пети ден, директно
(2h:50min)
15:30нед
Колокрос - Зонховен
Световна купа в Зонховен
(1h:00min)
18:20нед
Колокрос - Зонховен
Световна купа в Зонховен
(1h:10min)
19:20нед
Новини, Новини
(5min)
20:30нед
Повторение
Колоездене на писта - Рубе
Световен шампионат в Рубе, пети ден, повторение
(1h:20min)
20:35нед
Повторение
Колоездене - Обиколка на Дрент
Обиколка на Дрент , повторение
(1h:00min)
21:55нед
Новини, Новини
(5min)
22:55нед
Рали - Унгария
Европейско първенство , Унгария, обзор, магазин
(30min)
23:00нед
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Зьолден
Световна купа в Зьолден, гигантски слалом, втори манш, мъже, повторение
(1h:00min)
23:30нед
Повторение
Новини, Новини
(5min)
0:55нед
Повторение
Сноуборд - Хур
Световна купа в Хур, биг еър, мъже и жени, повторение
(1h:30min)
1:00нед
Повторение
Колоездене на писта - Рубе
Световен шампионат в Рубе, четвърти ден, повторение
(1h:30min)
2:30нед
Повторение
Олимпийски игри
Пьонгчанг 2018"
(1h:00min)
4:00нед
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Зьолден
Световна купа в Зьолден, гигантски слалом, първи манш, жени, повторение
(30min)
5:00нед
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Зьолден
Световна купа в Зьолден, гигантски слалом, втори манш, жени, повторение
(1h:00min)
5:30нед
live
Голф - Шампионат на Япония
PGA тур, Шампионат на Япония, четвърти ден, директно
(3h:15min)
6:30нед
Повторение
Колоездене - Обиколка на Дрент
Обиколка на Дрент , повторение
(45min)
9:45нед
Повторение
Рали - Унгария
Европейско първенство , Унгария, първи ден, повторение
(30min)
10:30нед
Повторение
Мотокрос - Испания
Световен шампионат в Испания, MX2, първо състезание, повторение
(30min)
11:00нед
Повторение
Мотокрос - Испания
Световен шампионат в Испания, MXGP, първо състезание, повторение
(30min)
11:30нед
Повторение
Мотокрос - Испания
Световен шампионат в Испания, MX2, второ състезание, повторение
(30min)
12:00нед
Повторение
Мотокрос - Испания
Световен шампионат в Испания, MXGP, второ състезание, повторение
(30min)
12:30нед
live
Мотокрос - Трентино
Световен шампионат в Трентино, MX2, първо състезание, директно
(1h:00min)
13:00нед
live
Мотокрос - Трентино
Световен шампионат в Трентино, MXGP, първо състезание, директно
(1h:00min)
14:00нед
Повторение
Рали - Унгария
Европейско първенство , Унгария, първи ден, повторение
(30min)
15:00нед
Повторение
Мотокрос - Трентино
Световен шампионат в Трентино, MXGP, първо състезание, повторение
(30min)
15:30нед
live
Мотокрос - Трентино
Световен шампионат в Трентино, MX2, второ състезание, директно
(1h:00min)
16:00нед
live
Мотокрос - Трентино
Световен шампионат в Трентино, MXGP, второ състезание, директно
(1h:00min)
17:00нед
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Зьолден
Световна купа в Зьолден, гигантски слалом, първи манш, мъже, повторение
(45min)
18:00нед
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Зьолден
Световна купа в Зьолден, гигантски слалом, втори манш, мъже, повторение
(45min)
18:45нед
Повторение
Олимпийски игри
Пьонгчанг 2018"
(1h:00min)
19:30нед
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Зьолден
Световна купа в Зьолден, гигантски слалом, първи манш, мъже, повторение
(45min)
20:30нед
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Зьолден
Световна купа в Зьолден, гигантски слалом, втори манш, мъже, повторение
(45min)
21:15нед
Повторение
Новини, Новини
(5min)
22:00нед
Повторение
Сноуборд - Хур
Световна купа в Хур, биг еър, мъже и жени, повторение
(1h:00min)
22:05нед
Повторение
Колоездене на писта - Рубе
Световен шампионат в Рубе, пети ден, повторение
(1h:20min)
23:05нед
Повторение
Конен спорт - Шаморин
Световен тур на шампионите в Шаморин, повторение
(1h:00min)
0:30пон
Повторение
Колоездене на писта - Рубе
Световен шампионат в Рубе, пети ден, повторение
(1h:00min)
1:30пон
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Зьолден
Световна купа в Зьолден, гигантски слалом, първи манш, мъже, повторение
(30min)
2:30пон
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Зьолден
Световна купа в Зьолден, гигантски слалом, втори манш, мъже, повторение
(1h:00min)
3:00пон
Повторение
Снукър - "Шотландия оупън"
"Шотландия оупън", финал, повторение
(2h:00min)
4:00пон
Повторение
Автомобилизъм - "24 часа на Льо Ман"
Световен шампионат за издръжливост, "24 часа на Льо Ман", повторение
(1h:30min)
6:00пон
Повторение
Снукър - "Шотландия оупън"
"Шотландия оупън", финал, повторение
(2h:00min)
7:30пон
Повторение
Колоездене - Милано - Сан Ремо
Милано - Сан Ремо, повторение
(2h:00min)
9:30пон
Повторение
Олимпийски игри
"Зала на славата - Лилехамер 1994"
(1h:00min)
11:30пон
Повторение
Олимпийски игри
Атланта 1996"
(1h:00min)
12:30пон
Повторение
Снукър - "Шотландия оупън"
"Шотландия оупън", финал, повторение
(1h:00min)
13:30пон
Повторение
Конен спорт - Шаморин
Световен тур на шампионите в Шаморин, повторение
(1h:00min)
14:30пон
Повторение
Колоездене - Милано - Сан Ремо
Милано - Сан Ремо, повторение
(2h:00min)
15:30пон
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Зьолден
Световна купа в Зьолден, гигантски слалом, първи манш, мъже, повторение
(45min)
17:30пон
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Зьолден
Световна купа в Зьолден, гигантски слалом, втори манш, мъже, повторение
(40min)
18:15пон
Новини, Новини
(5min)
18:55пон
Повторение
Конен спорт - Шаморин
Световен тур на шампионите в Шаморин, повторение
(2h:00min)
19:00пон
Джудо - Париж
Турнир от Големия Шлем в Париж, обзор
(30min)
21:00пон
Повторение
Колоездене - Милано - Сан Ремо
Милано - Сан Ремо, повторение
(30min)
21:30пон
Повторение
Колоездене - Обиколка на Фландрия
Обиколка на Фландрия, повторение
(55min)
22:00пон
Новини, Новини
(5min)
22:55пон
Повторение
Автомобилизъм - Бахрейн
Световен шампионат за издръжливост, Бахрейн, повторение
(2h:00min)
23:00пон
Повторение
Новини, Новини
(5min)
0:25пон
Повторение
Рали - Унгария
Европейско първенство , Унгария, първи ден, повторение
(30min)
0:30пон
Повторение
Рали - Унгария
Европейско първенство , Унгария, обзор, повторение
(30min)
1:00пон
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Зьолден
Световна купа в Зьолден, гигантски слалом, втори манш, жени, повторение
(30min)
1:30пон
Повторение
Ски-алпийски дисциплини - Зьолден
Световна купа в Зьолден, гигантски слалом, втори манш, мъже, повторение
(30min)
2:00пон
Повторение
Колоездене на писта - Рубе
Световен шампионат в Рубе, пети ден, повторение
(1h:30min)
2:30пон
Повторение
Автомобилизъм - "24 часа на Льо Ман"
Световен шампионат за издръжливост, "24 часа на Льо Ман", повторение
(2h:00min)
4:00пон
Повторение
Снукър - "Шотландия оупън"
"Шотландия оупън", финал, повторение
(1h:30min)
6:00пон
Повторение
Автомобилизъм - "24 часа на Льо Ман"
Световен шампионат за издръжливост, "24 часа на Льо Ман", повторение
(2h:00min)
7:30пон
Повторение
Олимпийски игри
"Зала на славата - Лилехамер 1994"
(1h:00min)
9:30пон
Повторение
Олимпийски игри
Атланта 1996"
(1h:00min)
10:30пон
Повторение
Колоездене - Милано - Сан Ремо
Милано - Сан Ремо, повторение
(2h:00min)
11:30пон
Повторение
Автомобилизъм - "24 часа на Льо Ман"
Световен шампионат за издръжливост, "24 часа на Льо Ман", повторение
(2h:00min)
13:30пон
Повторение
Снукър - "Шотландия оупън"
"Шотландия оупън", финал, повторение
(2h:00min)
15:30пон
Повторение
Колоездене - Милано - Сан Ремо
Милано - Сан Ремо, повторение
(2h:00min)
17:30пон
Повторение
Автомобилизъм - "24 часа на Льо Ман"
Световен шампионат за издръжливост, "24 часа на Льо Ман", повторение
(1h:30min)
19:30пон
Повторение
Новини, Новини
(5min)
21:00пон
Повторение
Снукър - "Шотландия оупън"
"Шотландия оупън", финал, повторение
(1h:20min)
21:05пон
Повторение
Джудо - Париж
Турнир от Големия Шлем в Париж, повторение
(30min)
22:25пон
Повторение
Фрийстайл ски - Хур
Световна купа в Хур, биг еър, мъже и жени, повторение
(1h:00min)
22:55пон
Повторение
Сноуборд - Хур
Световна купа в Хур, биг еър, мъже и жени, повторение
(1h:00min)
23:55пон
Предишен
Следващ